Янукович працевлаштував Ющенка

Янукович призначив Ющенка співголовою ради з питань розвитку музейного комплексу "Мистецький арсенал". Іншим співголовою буде міністр культури Кулиняк.

Президент Віктор Янукович призначив екс-президента Віктора Ющенка співголовою ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал".

Про це йдеться в указі президента, який з'явився 28 квітня на його сайті.

Іншим співголовою цієї ради призначено міністра культури Михайла Кулиняка.

Цим самим указом було утворену дану раду, яка буде консультативно-дорадчим органом при президентові України і буде займатись підготовкою та подання президентові пропозицій щодо консолідації зусиль мистецької громадськості, забезпечення здійснення узгоджених заходів, спрямованих на дальший розвиток "Мистецького арсеналу".

Нагадаємо, у березні 2010 року екс-президент України Віктор Ющенко попросив у Віктора Януковича 300 мільйонів гривень на облаштування "Мистецького арсеналу".

Згодом Кабмін виділив 125 млн гривень на завершення будівництва комплексу.

Раніше Ющенко очолив наглядову раду Національного культурно-художнього й музейного комплексу "Мистецький арсенал" і надав йому статус національного у лютому 2010 року. Проте вже на початку цього року у ЗМІ з'явилася інформація, що Ющенко не займається проблемами музейного комплексу.

Читайте також:

Ющенко закинув своє дітище – Мистецький арсенал

Азаров знайшов гроші на музей Ющенка

Ющенка звинуватили в фінансових махінаціях на "Мистецькому арсеналі"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: