Янукович презентує власну антикризову програму

Партія регіонів "доопрацьовує" програму, яка, за словами Віктора Януковича, захистить країну від кризи.

Найближчими днями Партія регіонів презентує антикризову программу, пообіцяв лідер ПР Віктор Янукович на засіданні опозиційного уряду 19 лютого.

Він зазначив, що програма була підготовлена раніше, але "багато що змінилося в гіршу сторону", і тому необхідно її допрацювати.

За його словами, буде підготовлено план, який "дасть можливість шукати різні засоби, як захистити країну від кризи".

Янукович підкреслив, що ситуація в країні все більше погіршується. Він нагадав, що відключаються від тепла південно-східні регіони України, та зазначив, що в Донецьку люди об’єдналися в загони самооборони і не дають можливості відключати опалення чиновникам.

Лідер Партії регіонів зазначив, що якби "були б люди (йдеться про владу – прим. ред.) відповідальними, як вони себе іменують – патріотами і демократами, вони б давно вже встали з крісел і пішли на суд народу".

"Хай люди скажуть, кому вони довіряють в цій країні", - додав Янукович. За його словами, "чим більше вони будуть тягнути час, тим більше ситуація буде погіршуватися".

Янукович переконаний, що "ніхто нам не допоможе – ні Захід, ні Схід, якщо ми самі не згуртуємось в нашій країні і не дамо відповіді, як боротися з цією кризою".

Читайте також:

Тимошенко знайшла альтернативну енергію на Донбасі
Уряд витрачає останні кошти з державної казни
Янукович обіцяє владі народну непокору

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: