Янукович пригрозив губернаторам проблемами зі здоров'ям

"Звичка деяких керівників уже, як то кажуть, багаторічна - не звертати увагу на деякі закони й нормативні акти", - обурився президент.

Президент Віктор Янукович вимагає, щоб губернатори негайно впроваджували в дію положення нового антикорупційного закону – інакше це "погано позначиться" на їхньому самопочутті. Про це глава держави заявив 7 квітня під час засідання Ради регіонів.

Янукович запевнив керівників місцевих органів влади, що антикорупційне законодавство буде прийнято найближчим часом, і наголосив, що губернатори мають впроваджувати його положення без зволікання.

"Звичка деяких керівників уже, як то кажуть, багаторічна - не звертати увагу на деякі закони й нормативні акти, які приймаються, а жити так, як ви вважаєте за доцільне, погано може позначитися на кожному з вас... Вичікувальна позиція в законах антикорупційних, вона дуже погано може позначитися на вашому самопочутті", - сказав президент.

Крім цього, Янукович попередив їх про неприпустимість недотримання норм та інших законодавчих актів, а також закликав активізувати роз'яснювальну роботу з населенням, зокрема, з питань положень Податкового кодексу, які набувають чинності.

Як відомо, Верховна рада готується розглянути в повторному другому читанні президентський антикорупційний законопроект.

Перший раз його було прийнято у другому читанні 15 березня. При цьому низку статей було направлено на повторне друге читання.

Читайте також:

Янукович незадоволений власною роботою: "народ не готовий"

Янукович звернувся до українців: досить жалітись

Янукович пообіцяв зниження податків до 1914 року

Янукович накричав на Азарова, бо Україну в світі вважають Тьмутараканню

ВідеоЯнукович пригрозив губернаторам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: