Янукович пригрозив Могильову "червоною карткою"

Президент незадоволений роботою Міністерства внутрішніх справ стосовно правил техогляду приватного траспорту.

Під час засідання керуючої ради Комітету з економічних реформ президент Віктор Янукович висловив своє невдоволення роботою міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова.

Про стало відомо від одного з учасників засідання.

"Я показую вам жовту картку (Могильову - ред.). Техогляд приватного транспорту, який обіцяли скасувати, досі існує. Над людьми продовжують знущатися", - сказав Янукович.

Глава держави попередив міністра, що якщо найближчим часом це питання не буде вирішено, і міліція буде його саботувати, то Могильов побачить "червону картку".

Нагадаємо, законопроект про скасування техогляду приватного транспорту ще рік тому вносив до парламенту народний депутат від "Нашої України - Народної самооборони", голова комітету Верховної ради з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко. Потім цю ідею взяв на озброєння голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський, проте законопроект до цих пір не прийнятий парламентом.

Зокрема, як заявляв Бродський, "у нинішньому вигляді технічний огляд - це анахронізм". На його думку, технічний стан машин повинні перевіряти діагностичні станції, які пройшли атестацію. При цьому вся процедура повинна зніматися на камеру, а записи зберігатися не менше 2,5 років.

Згідно з законопроектом, зокрема, станції діагностики повинні підлягати акредитації. У разі "неправильної" видачі документа про проходження перевірки технічного стану, станції діагностики повинні нести адміністративну відповідальність і за свій рахунок проводити повторну діагностику.

Читайте також:

В Україні ліквідовують транспортний збір, техогляд і МРЕВ

Після скасування транспортного збору витрати автомобілістів виростуть у 8 разів

ДАІ приготувала для водіїв багато сюрпризів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: