Янукович прилетів у Росію на зустріч з Мєдвєдєвим

Янукович має намір обговорити зі своїм колегою широкий спектр двосторонніх відносин, насамперед – стан і перспективи торговельно-економічного співробітництва.

Президент Віктор Янукович прибув з робочим візитом до міста Геленджик Краснодарського краю Російської Федерації для участі в першому українсько-російському міжрегіональному економічному форумі.

Як повідомили у прес-службі глави держави, робочий візит Януковича здійснюється на запрошення президента Росії Дмитра Мєдвєдєва.

Українсько-російський міжрегіональний економічний форум організований на виконання домовленостей, досягнутих президентами України та РФ під час зустрічі 21 квітня 2010 року в Харкові, а також третього засідання українсько-російської міждержавної комісії.

Планується, що учасники форуму – очільники міністерств і відомств України та Росії, керівники регіонів двох держав, представники бізнесових структур – обговорять дієві механізми поглиблення українсько-російських міжрегіональних зв'язків, зокрема питання спільної реалізації великих інфраструктурних проектів.

В Геленджику передбачається обмін думками щодо перспектив спорудження транспортного мостового переходу через Керченську протоку, будівництва швидкісної автомобільної дороги Москва–Харків–Сімферополь, об'єктів транспортної, спортивної, туристичної інфраструктури в рамках підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року в Україні і зимових Олімпійських ігор 2014 року в Сочі.

Окрему увагу буде приділено питанням транспортних коридорів, розвитку кооперації, спрощення процедур ліцензування і оформлення дозвільних документів для здійснення експортно-імпортних операцій.

У рамках роботи форуму відбудеться зустріч Януковича з Мєдвєдєвим, під час якої глава української держави має намір обговорити зі своїм колегою широкий спектр двосторонніх відносин, насамперед – стан і перспективи торговельно-економічного співробітництва.

Читайте також:

Янукович поїде до Мєдвєдєва поглиблювати українсько-російські зв'язки

Янукович і Мєдвєдєв зустрінуться на курорті

Янукович приїде до Мєдвєдєва 4 жовтня

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: