Янукович зрівняє зарплати моряків ВМС і Чорноморського флоту

Голова Севастопольської міської державної адміністрації заявив, що рішення Януковича про підняття зарплат морякам ВМС у два рази, прирівняє їх до зарплат моряків Чорноморського флоту.

Зарплати українських військових моряків після обіцяного президентом Віктором Януковичем підвищення у два рази практично зрівняються із зарплатами моряків Чорноморського флоту Росії.

Про це заявив голова Севастопольської міської державної адміністрації Валерій Саратов сьогодні на брифінгу.

"Я одержав позитивний заряд, коли почув про те, що президентом ухвалено рішення з 1 жовтня у два рази підвищити зарплату військовослужбовцям Військово-Морських Сил України. Це дуже серйозно, тому що українські військові програвали російським у заробітній платі, і зараз буде практично відновлено паритет", - сказав Саратов.

На його думку, після підвищення зарплат "люди почуватимуться більш захищеними".

Саратов також висловив задоволення з приводу обіцянки Президента взяти на контроль питання будівництва нових кораблів для флоту - корветів.

"Це теж дуже серйозно, дуже добре. Тому що, щоб ми не говорили, без боєздатних кораблів говорити про військовий флот не можна", - підкреслив голова міськадміністрації.

Як повідомлялося, у неділю, 4 липня, у Севастополі, виступаючи на борту фрегата "Гетьман Сагайдачний" з вітальною промовою з нагоди Дня флоту України, президент Віктор Янукович заявив, що з 1 жовтня заробітну плату офіцерів Військово-Морських Сил України буде підвищено у два рази.

Читайте також:

Україна й РФ вироблять нову формулу колективної безпеки для всіх країн Чорноморського басейну

Янукович пообіцяв збільшити з 1 жовтня зарплату офіцерів ВМС України

Янукович у Севастополі вручав кортики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: