Янукович привітав металургів і нагадав про свої реформи

Президент зазначив у привітанні працівників металургійної та гірничодобувної промисловості, що сьогодні економіка України складає іспит на витривалість.

Президент Віктор Янукович привітав працівників металургійної та гірничодобувної промисловості України з професійним святом.

У вітанні президента йдеться: "Ви – представники славних і почесних професій – гідно продовжуєте традиції своїх попередників, робите вагомий внесок у сучасний економічний потенціал держави. Сьогодні економіка України складає іспит на витривалість, конкурентоспроможність та надійність".

Янукович наголосив, що перед Україною стоять складні завдання, але він переконаний, що розпочавши реформи, "ми твердо стали на шлях стабілізації та успішного розвитку економіки".

"Цей успіх багато в чому залежить від вас – людей праці", - додав президент.

Янукович побажав працівникіам металургійної та гірничодобувної промисловості "міцного здоров'я, невичерпної життєвої енергії, нових трудових звершень та добробуту".

Нагадаємо, 14 липня Кабінет міністрів не продовжив на третій квартал дію постанови про антикризові пільги для підприємств гірничо-металургійного комплексу по тарифах на вантажоперевезення і енергоносії.

Читайте також:

Fitch прогнозує консолідацію українських сталеварів

Україна різко збільшила виплавку сталі

В Україні створено найбільшого виробника сталі в СНД

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: