Янукович привітав українців з Новим роком

Глава держави переконаний, що 2011 стане важливим кроком до добробуту та благополуччя для кожної сім’ї.

Президент Віктор Янукович привітав народ України з 2011 роком.

"Дорогі мої співвітчизники! Ми разом пережили не простий, але щасливий 2010 рік. І нам вдалося основне – переламати ситуацію, перебороти безнадію. Тепер нас чекає наступний 2011 рік! Рік 20-річчя Незалежності України. Це буде період, коли ми здобудемо міцний фундамент усіх, тих змін і перетворень, які ми разом задумали, яких ми чекали, і яких добивалися, йдучи до нашої спільної перемоги", - заявив глава держави.

"Ми закладемо в році, що надходить, основу благополуччя для кожної сім’ї і для кожної людини в Україні. 2011 стане важливим кроком до добробуту, бо наші чесні працьовиті люди заслужили гідного життя, бо наші діти варті мати щасливе дитинство і радісне майбутнє, бо наші батьки, старші друзі, які будували Незалежність, створювали багатство нашої країни, мають право на те, щоб осінь і зиму свого життя провести в теплі, повазі, достатку. А тому наступний рік ми всі разом будемо багато працювати, щоб так сталося", - пообіцяв Янукович.

"Я хотів би, щоб все було просто і швидко, але навіть у Новорічну ніч не маю право розповідати казку. Кажу як є. Буде в нас багато роботи, але у нас є і багато енергії. Ми маємо багато віри в нашу державу, ми маємо багато надії в свої сили і в Божу допомогу. І з цим ми йдемо в Новий рік. І з цим ми знову переможемо і будемо щасливі. Здоров’я, добра і щастя усім людям України і у всьому світі! З Новим роком, співвітчизники!" – сказав президент.

Читайте також:

Чим запам'ятався 2010 рік: найважливіші події України

На Новий рік у Києві діятиме послуга доставки розсолу

Святкування Нового року на Майдані незалежності. Відеотрансляція

ВідеоНоворічне привітання Віктора Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: