Янукович привітав українських полярників з серединою зими

З нагоди традиційного свята середини зими "Мідвінтер" президент побажав полярникам в Антарктиці міцного здоров'я та творчих успіхів.

Президент Віктор Янукович привітав вчених української антарктичної станції "Академік Вернадський" та усіх дослідників Антарктики з традиційним святом середини зими – "Мідвінтером".

Президент зазначив, що 22 червня для вчених розпочався відлік часу до завершення нелегкої цілорічної вахти і повернення додому.

"У важких природних умовах за тисячі кілометрів від рідних домівок ви відкриваєте людству таємниці, що зберігає крижаний континент", - цитує привітання президента його прес-служба.

"Переконаний, що ви і надалі збагачуватимете світову науку новими відкриттями, а ваша робота слугуватиме гідним прикладом міжнародної співпраці в ім'я розвитку цивілізації. Бажаю всім міцного здоров'я, творчих успіхів та нових звершень", - додав Янукович.

Як відомо, головним призначенням української антарктичної станції "Академік Вернадський" є проведення наукових досліджень на Шостому континенті. Цій задачі підпорядковано всю життєдіяльність станції та Національного антарктичного наукового центру, який є національним оператором України в Антарктиці.

Читайте також:

Янукович насварив губернатора, який насмілився його перебити (відео)

Янукович оцінив роботу Азарова: "Так, нормально"

Янукович зробив географічний конфуз

Янукович отримав козацьку булаву

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: