Янукович привітав ветеранів з Днем Перемоги

Президент наголосив, що "коли воїни визволяли нас, часто ціною свого життя, ми ж не питали, якої вони віри, нації чи групи крові".

Президент Віктор Янукович привітав з Днем Перемоги і обіцяє "бути гідним високого прикладу" ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Про це він заявив, виступаючи під час параду з нагоди Дня перемоги на Хрещатику в Києві.

"Дорогі наші витязі воістину невгасної перемоги, славні солдати і сестри милосердя Великої Вітчизняної. Ви чесно відзвітували перед історією і перед нами, врятувавши світ від фашистської пошесті", - сказав глава держави.

"Тепер черга звітувати нам перед вами за все. І найперше за те, чи ми, нащадки справдили ваші надії. Ви дорогі ветерани, зберегли і подарували нам, нині сущим, Україну", - зазначив Янукович.

"Зараз ми будуємо її державність. І це чудово. Адже кожен народ прагне реалізуватися через державність. Ми за суверенну державу, під небом якої в нашій благословенній Україні усі без винятку нації почувалися як вдома", - заявив він.

Президент наголосив, що "коли воїни визволяли нас, часто ціною свого життя, ми ж не питали, якої вони віри, нації чи групи крові".

"Особлива подяка трударям тилу, а також доземна шана і уклін матерям, вдовам", - сказав Янукович.

"Дорогі ветерани, ви, наші великі предтечі, перемогли фашизм зі святою вірою і те, що всі на землі народи богообрані і рівновеликі. Як президент України, я зроблю все, щоб бути гідним вашого високого прикладу", - підкреслив він.

Парад почався з об'їзду військ та маршем військовослужбовців, одягнених у форму часів Великої Вітчизняної війни. Також Хрещатиком проїхала військова техніка часів війни.

Крім того, урочистим маршем пройшли військовослужбовці різних родів військ. У заході також брали участь військовослужбовці з Росії та Білорусі.

Читайте також:

Україна святкує 65-річчя Перемоги

У Києві розпочався парад військ з нагоди 65-ї річниці Перемоги

У Львові заборонили святкувати День Перемоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: