Янукович приїжджав до Макіївки "поглянути людям в очі і звірити годинник"

Лідер Партії регіонів вкотре розкритикував чинну владу за непрофесіоналізм і безвідповідальність.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович 1 жовтня у Макіївці Донецької області зустрівся з працівниками Макіївського коксохімічного заводу.

"Ми повинні бути сильними, ми повинні побудувати сильну державу, яку поважатимуть в світі, а ми знаємо, що поважають тільки сильних", - заявив на зустрічі Янукович.

Він підкреслив, що Партія регіонів може побудувати сильну державу і знає, як це потрібно зробити, на відміну від чинної влади.

"Ми можемо побудувати сильну державу своїми руками, чи ні? Звичайно, так! І ось тут я вам хочу сказати, що ми знаємо, як це потрібно робити. Чому? Бо ми в своєму житті багато чого своїми руками побудували", - пояснив Янукович.

Він акцентував, що потрібно всі наявні ресурси в державі ефективно використовувати і направити їх в реальний сектор економіки, "щоб отримати швидкий фінансовий результат". Також, на думку Януковича, треба захистити малозабезпечених, чого не робить нинішнє керівництво країни.

Лідер Партії регіонів вкотре розкритикував чинну владу за непрофесіоналізм і безвідповідальність, владу, яка "здатна тільки продовжувати далі руйнувати країну і при цьому цинічно обманювати людей".

Звертаючись до працівників заводу, Янукович сказав: "Тому я приїхав сюди, на свою батьківщину, поглянути вам в очі, як кажуть, звірити годинник. Скажіть, він у нас з вами показує однаковий час? ... Ми розуміємо з вами, що настає той період часу, коли кожна людина, кожна родина, кожне підприємство може вирішити свою долю, долю країни, долю наших дітей і онуків".

Нагадаємо, лідер регіоналів заявляв, що Тимошенко і Ющенко знищили державу, а він її "поставить і поставить законність на території України".

"От все, що робила Тимошенко, я все буду робити навпаки", заявив лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

Читайте також:

Янукович обіцяє робити все що Тимошенко, тільки навпаки

Янукович залишить Тимошенко посаду прем'єра за трьох умов

Критикуючи Тимошенко, Янукович від хвилювання переплутав слова

 

ВідеоЯнукович не нехтує чаркою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: