Янукович прийняв вірчі грамоти від послів семи держав

Грамоти вручили посли В'єтнаму, Туркменістану, Ірану, Вірменії, Об'єднаних Арабських Еміратів, Ісландії та Оману.

Президент Віктор Янукович прийняв вірчі грамоти від послів семи іноземних держав.

Грамоти главі української держави вручили посли В'єтнаму, Туркменістану, Ірану, Вірменії, Об'єднаних Арабських Еміратів, Ісландії та Оману.

Вітаючи послів з початком дипломатичної місії в Україні, Янукович зазначив, що розглядає сьогоднішню подію як новий і важливий етап у відносинах України з кожною з держав, які вони представляють.

"З моменту здобуття незалежності розбудова рівноправних і взаємовигідних відносин з усіма регіонами та країнами світу є незмінним пріоритетом української зовнішньої політики, яка сьогодні стає більш прагматичною, більш реалістичною та орієнтованою на досягнення відчутних конкретних результатів", – сказав глава держави, зауваживши, що такий підхід набуває особливої актуальності у складні часи світової фінансово-економічної кризи, негативний вплив якої відчули багато країн світу.

Говорячи про співпрацю з В'єтнамом, президент зазначив, що ця країна є давнім партнером України в Азійському регіоні. Водночас Янукович підкреслив: "Необхідно надати новий конструктивний імпульс нашим взаєминам. Зокрема, за рахунок реалізації спільних українсько-в'єтнамських проектів у гірничо-видобувній, енергетичній, машинобудівній та аграрній сферах".

Також президент України наголосив, що чинна влада надає важливого значення розбудові відносин України з традиційними партнерами і друзями у регіоні Центральної Азії, до яких, передусім, належить Туркменістан.

"Ми вдячні туркменській стороні за надану українським компаніям можливість участі у спорудженні на території Туркменістану важливих інфраструктурних об'єктів державного значення. Сподіваємося на подальшу активізацію політичного діалогу з Туркменістаном та ефективне поглиблення взаємодії на усіх напрямках, що становлять взаємний інтерес, насамперед в енергетичній сфері", – сказав Янукович.

За словами президента, він також надає великого значення розвитку відносин з однією з найбільших країн Азії – Іраном.

"У цьому контексті, враховуючи величезний економічний потенціал держав Близького та Середнього Сходу, ми прагнемо нарощувати темп у розбудові двосторонньої взаємодії з цим регіоном", – сказав глава держави, висловивши переконання, що значні перспективи існують також у торговельно-економічному та інвестиційному співробітництві України з Об'єднаними Арабськими Еміратами та Оманом.

Нагадаємо, 2 березня вручив Януковичу вірчі грамоти та приступив до роботи посол Росії в Україні Михайло Зурабов.

Читайте також:

Російський посол Зурабов вручив вірчі грамоти Януковичу

Мєдвєдєв: з думкою про Україну ми прокидаємося і засинаємо

Янукович похвалив Зурабова за вивчення української мови

ВідеоЯнукович прийняв вірчі грамоти від послів семи держав

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: