Янукович прийняв вірчі грамоти від семи послів

Вірчі грамоти Януковичу вручили посли Королівства Саудівська Аравія, Іраку, Молдови, Пакистану, Азербайджану, КНР та Автрії.

Янукович з послами
Офіційний сайт Президента України
Янукович з послами
Президент Віктор Янукович прийняв вірчі грамоти від новопризначених надзвичайних і новноважних нослів іноземних держав.

Вірчі грамоти Януковичу вручили: посол Королівства Саудівська Аравія Джадіа бін Забн бін Махрут Аль-Хазал, посол Іраку Шораш Халід Саїд, посол Молдови Іон Стевіле, Посол КНР Чжан Сіюнь, посол Ісламської Республіки Пакистан Ахмед Наваз Салім, посол Азербайджану Мадатлі Ейнулла оглу Ядулла, посол Австрії Вольф Дітріх Хайм.

Вітаючи новопризначених послів з початком їхньої відповідальної місії в Україні, Янукович зазначив: "Переконаний, що кожен із вас зробить визначний внесок у подальший розвиток взаємовигідних відносин між нашими дружніми країнами".

"Українська сторона забезпечить вам максимальне сприяння і підтримку в роботі", - зазначив Янукович після прийняття вірчих грамот.

"Ваша місія розпочинається в особливо важливий момент у житті нашої держави. Україна стоїть на порозі кардинальних змін. Ці зміни вже розпочалися. За короткий термін ми покінчили з політичними чварами між гілками влади, що значно гальмувало наш поступ. У парламенті створено міцну і дієву коаліцію, налагоджено повне взаєморозуміння і взаємодію між президентом і урядом. Вибудувано чітку вертикаль виконавчої влади. Керівництво держави налаштоване, передусім, на проведення системних реформ в усіх сферах", - наголосив президент.

Читайте також:

Янукович призначив нових послів

Янукович прийняв вірчі грамоти від послів семи держав

Соратник Ющенка став послом України в Білорусі

У "Борисполі" стався інцидент з послом Ірану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: