Янукович прийшов до Верховної ради

До сесійної зали Верховної ради було внесено штандарт президента України, після чого Янукович розпочав виголошення промови до ВР.

Президент Віктор Янукович вранці 7 квітня прибув до сесійної зали Верховної ради щоб виступити у парламенті із щорічним посланням. Послухати президента до сесійної зали парламенту прийшли прем'єр-міністр Микола Азаров, члени уряду та інші високопосадовці.

"Настав час проявити характер, довести і собі і світу, що Україна - це країна-лідер", - розпочав президент свій виступ.

За словами Януковича, Україна сильна та амбітна держава. Він заявив, що Україна має продовжувати шлях реформ, оскільки у багатьох сферах є незадіяний потенціал.

Як відомо, проект виступу президента почав готуватися майже п'ять місяців, а на столі глави держави з'явився ще у лютому. В доповіді піде мова про внутрішнє і зовнішнє становище України, основний акцент буде зроблено на оцінці ситуації в країні за останні 20 років, причому у всіх сферах - від економічної до гуманітарної.

Цікаво, що після звернення Янукович не відповідатиме на запитання депутатів.

Зазначимо, що минулого року Янукович так і не виступив у Раді, натомість він звернувся до народу в Національному палаці "Україна".

Тому цей виступ буде першим. При цьому у законодавчо обумовлені терміни він не вклався - раніше спікер ВР Володимир Литвин нагадав, згідно з регламентом Ради, за звичайних обставин щорічне послання проголошується до 31 березня цього року. Втім, попередник Януковича Віктор Ющенко за всю каденцію лише раз особисто зачитав своє послання до парламенту в 2006 році.

Читайте також:

Янукович пообіцяв зниження податків до 1914 року

Після Великодня Януковичу влаштують новий Майдан

Віктор Янукович у Раді голосує за чотирьох (відео)

Уряд розповів, коли настане довгоочікуване "покращення вже сьогодні"

ВідеоЯнукович прийшов до Верховної ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: