Янукович прийшов до Верховної ради

До сесійної зали Верховної ради було внесено штандарт президента України, після чого Янукович розпочав виголошення промови до ВР.

Президент Віктор Янукович вранці 7 квітня прибув до сесійної зали Верховної ради щоб виступити у парламенті із щорічним посланням. Послухати президента до сесійної зали парламенту прийшли прем'єр-міністр Микола Азаров, члени уряду та інші високопосадовці.

"Настав час проявити характер, довести і собі і світу, що Україна - це країна-лідер", - розпочав президент свій виступ.

За словами Януковича, Україна сильна та амбітна держава. Він заявив, що Україна має продовжувати шлях реформ, оскільки у багатьох сферах є незадіяний потенціал.

Як відомо, проект виступу президента почав готуватися майже п'ять місяців, а на столі глави держави з'явився ще у лютому. В доповіді піде мова про внутрішнє і зовнішнє становище України, основний акцент буде зроблено на оцінці ситуації в країні за останні 20 років, причому у всіх сферах - від економічної до гуманітарної.

Цікаво, що після звернення Янукович не відповідатиме на запитання депутатів.

Зазначимо, що минулого року Янукович так і не виступив у Раді, натомість він звернувся до народу в Національному палаці "Україна".

Тому цей виступ буде першим. При цьому у законодавчо обумовлені терміни він не вклався - раніше спікер ВР Володимир Литвин нагадав, згідно з регламентом Ради, за звичайних обставин щорічне послання проголошується до 31 березня цього року. Втім, попередник Януковича Віктор Ющенко за всю каденцію лише раз особисто зачитав своє послання до парламенту в 2006 році.

Читайте також:

Янукович пообіцяв зниження податків до 1914 року

Після Великодня Януковичу влаштують новий Майдан

Віктор Янукович у Раді голосує за чотирьох (відео)

Уряд розповів, коли настане довгоочікуване "покращення вже сьогодні"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: