Янукович призначив гендиректора "Укрспецекспорту"

Янукович звільнив виконуючого обов'язки та призначив керівника "Укрспецекспорту".

Президент України Віктор Янукович призначив в.о. генерального директора Державної компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення ("Укрспецекспорту") Дмитра Перегудова на посаду генерального директора цього підприємства. Про це йдеться в указі Президента № 182/2011.

Перегудов був призначений в.о. гендиректора "Укрспецекспорту" 4 січня 2011 року. В 2010 році він обіймав посаду директора державної госпрозрахункової зовнішньоторговельної та інвестиційної фірми "Укрінмаш" держкомпанії "Укрспецекспорт".

"Укрспецекспорт" здійснює зовнішньоекономічну діяльність у сфері експорту та імпорту продукції і послуг військового і спеціального призначення, а також товарів, що містять відомості, які представляють державну таємницю. У складі ДК "Укрспецекспорт" діють п'ять дочірніх підприємств: "Прогрес", "Укрінмаш", "Укроборонсервіс", "Спецтехноекспорт", "Промоборонекспорт". Компанія має в своєму розпорядженні представництво при Військово-морських силах України в Севастополі, а також зарубіжні представництва в Росії, Китаї, Мьянмі, Єгипті, Індії, Пакистані.

За час існування "Укрспецекспортом" налагоджені експортно-імпортні постачання військової і спеціальної техніки, озброєнь і послуг більш ніж в 90 країн світу.

Читайте також:

Екс-глава "Укрспецекспорту" запевнив, що Україна не продавала зброю терористам

Внутрішні війська з собаками оточили "Укрспецекспорт"

Україна збільшила дохід від продажу зброї в 1,5 рази

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: