Янукович призначив наглядача за Хорошковським

Президент призначив уповноваженого з питань контролю діяльністю СБУ. Ним став колишній начальник херсонського управління СБУ Олексій Обаль.

Президент Віктор Янукович призначив Олексія Обаля уповноваженим президента з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України.

Відповідний указ Янукович підписав 16 липня. Іншим своїм указом Янукович вніс зміни до указу екс-президента Віктора Ющенка про повноваження та гарантії здійснення постійного контролю за діяльністю СБУ.

Своїми змінами він скасував позицію про те, що обов'язки уповноваженого виконує один з заступників глави секретаріату президента за посадою.

"Уповноважений з питань контролю призначається на посаду і звільняється з посади президентом України і йому підпорядковується", - зазначається в новій редакції указу.

"На посаду Уповноваженого з питань контролю, як правило, призначається військовослужбовець Служби безпеки України, який має досвід практичної роботи не менш як десять років. Ця особа в установленому порядку відряджається до Адміністрації президента", - зазначається в указі.

Раніше Обаль був начальником управління СБУ в Херсонській області.

Нагадаємо, у Раді 6 липня було зареєстровано постанову про відставку голови СБУ Валерія Хорошковського. Її авторами виступили депутати Роман Зварич (НУ-НС) та Сергій Соболєв (БЮТ).

Проте Верховна рада відмовилася розглядати питання про відставку, навіть не включивши відповідну постанову до свого порядку денного."За" включення до порядку денного проекту постанови із закликом до президента Віктора Януковича відправити у відставку керівника СБУ проголосували 153 народних депутати при 226-ти необхідних.

Читайте також:

Тимошенко: Хорошковський привів до СБУ "горілчаний" кримінал

Вітренко заявила, що Хорошковський її залякує

ВР відмовилася розглядати відставку Хорошковського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: