Янукович призначив нових керівників столиці

Президент Віктор Янукович призначив вісьмох і перепризначив двох голів міських районних державний адміністрацій у Києві.

Президент Віктор Янукович призначив нових голів районних адміністрацій у Києві.

Тексти відповідних розпоряджень від 24 листопада оприлюднені на сайті президента.

Так, згідно з розпорядженням президента, головою Шевченківської РДА призначено Сергія Зіміна, головою Оболонської РДА призначено Василя Антонова, головою Печерської РДА Сергія Сущенка, головою Подільської РДА Петра Матвієнка, головою Святошинської РДА Сергія Рюмшина.

Головою Солом'янської РДА став Іван Сидоров, Дніпровської - Олександр Шевчук, Деснянської - Віктор Жеребнюк, Дарницької - Сергій Вітковський, Голосіївської - Олександр Незнал.

Також низкою розпоряджень Янукович звільнив Віталія Сташука з посади голови Дарницької РДА, Юрія Захаричева з посади голови Деснянської РДА, Оксану Мисовську з посади голови Дніпровської РДА, Івана Сидорова з посади голови Солом'янської РДА,

Володимира Мазепу з посади голови Святошинської РДА, Євгена Романенка з посади голови Подільської РДА, Сергія Сущенка з посади голови Печерської РДА, Вадима Ягодку з посади голови Оболонської РДА, Віктора Пилипишина з посади голови Шевченківської РДА.

Нагадаємо, Віктор Янукович своїми розпорядженнями в середу, 24 листопада, звільнив усіх голів районних державних адміністрацій Києва.

Як повідомлялося раніше, Янукович 16 листопада звільнив з посади голови Київської міської держадміністрації (КМДА) мера Києва Леоніда Черновецького та призначив на цю посаду першого заступника голови КМДА Олександра Попова. Таким чином, вперше за 17 років посаду голови КМДА зайняв не обраний на виборах мер Києва.

В свою чергу, Блок Юлії Тимошенко та партія "Батьківщина" вимагають дострокових виборів київського міського голови та депутатів Київради.

Читайте також: 

Звільнивши Черновецького, Янукович створив двовладдя в Києві

Шуфричу пророкують посаду губернатора Одещини

Тимошенко вимагає негайних виборів мера Києва

Янукович "голову відкрутить" мерам, які не займатимуться каналізацією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: