Янукович призначив нового командира внутрішніх військ МВС

Призначений президентом генерал-майор Сергій Яровий раніше обіймав посаду начальника управління Південного територіального командування внутрішніх військ МВС.

Президент Віктор Янукович призначив командувачем внутрішніх військ МВС Сергія Ярового. Відповідний указ 22 липня оприлюднила прес-служба глави держави.

Іншим своїм указом Янукович звільнив з цієї посади Володимира Воробйова, який очолював внутрішні війська з початку квітня.

Сергій Яровий раніше обіймав посаду начальника управління Південного територіального командування внутрішніх військ МВС.

Зазначимо, раніше ЗМІ пророкували Володимиру Воробйову місце головнокомандуючого Збройними силами України.

Як відомом, внутрішні війська входять у систему МВС і призначені для охорони і оборони важливих державних об'єктів, перелік яких встановлюється Кабінетом міністрів України, охорони установ виконання покарань і участі у правоохоронні громадського порядку і боротьбі із злочинністю.

До завдань внутрішніх військ також входить супровід спеціальних вантажів, конвоювання арештованих і засуджених, охорона підсудних під час судового процесу, переслідування і затримання арештованих і засуджених осіб, котрі втекли з-під варти, участь у ліквідації надзвичайних ситуацій, охорона дипломатичних представництв і консульств іноземних держав на території України.

Читайте також:

Цушко розповів, як він потрапив у міністри

Головою Інституту національної пам'яті став спеціаліст по КПРС

Янукович призначив наглядача за Хорошковським

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: