Янукович про початок свого президентства: ми йшли в 2010 рік з голим задом

Президент розповів про покращення економічної ситуації в Україні, якого вдалося досягнути за час його правління.

Президент Віктор Янукович стверджує, що минулого року уряду було важко працювати, але влада змогла досягти успіхів в економіці.

Про це він заявив на прес-конференції під час перебування в Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни у селі Циблі Київської області.

"На початку 2010 року ми розуміли, що йдемо в рік з голим задом", - сказав Янукович.

"Я вам хочу сказати, що було настільки важко, що треба було приймати неординарні кроки, і один з них - у квітні минулого року ми підписали з Російською Федерацією угоду по Чорноморському флоту, що дозволило знизити ціну на газ", - сказав президент.

Він підкреслив, що завдяки злагодженим діям органів влади вдалось скоротити дефіцит держбюджету. За його словами, на початок року дефіцит бюджету становив 15%, а наприкінці року дефіцит вдалося скоротити до 5%.

Також президент зазначив, що вдалося збільшити промислове виробництво на 20% та припинити падіння ВВП і навпаки збільшити його до 4,2%.

Президент також зауважив, що збільшення надходжень до Пенсійного фонду свідчить про покращення економічної ситуації в Україні. Він повідомив, що у квітні Пенсійний фонд отримав 11,5 млрд грн надходжень, що на 18% більше, ніж минулого року. "А що це означає – це означає, що підвищилась зарплата… що почала працювати економіка", - сказав Янукович.

Читайте також:

ЗМІ: Україну від ЄС віддаляє режим Януковича та африканські біженці

Янукович побажав українцям оптимізму

Янукович доручив збудувати в Києві діловий центр як в Парижі

ВідеоЯнукович: ми йшли в 2010 рік з голим задом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: