Янукович про тероризм: "это не балалайка"

На запитання про тероризм і МАГАТЕ кандидат в президенти Віктор Янукович відповів: "Это не балалайка. Одна палка, две струны, как говорят. Я хозяин всей страны".

Кандидат в президенти, лідер Партії регіонів Віктор Янукович розсмішив аудиторію під час політичного ток-шоу, коли на питання про тероризм і МАГАТЕ від Валіда Арфуша раптово відповів: "Это не балалайка. Одна палка, две струны, как говорят. Я хозяин всей страны".

Янукович також висловив упевненість, що Юлія Тимошенко не зможе встановити диктатуру закону.

"Коли Тимошенко каже, що треба диктатуру (закону) встановлювати, це смішно виглядає, коли вона це говорить. Бо вона ніколи не виконує, що говорить. Останній приклад, коли вона виверталась, щоб не виконувати закон про соцгарантії, не піднімати зарплати і пенсії. Оце для них демократія ", - заявив Янукович в ефірі програми "Реальний кандидат".

"А Ющенко, коли розпустив парламент в порушення всіх законів. Це для них теж демократія... В порушення всіх законів, на очах народу і світової громадськості. І все це було направлено проти їхнього опонента, який прийшов до влади в 2006 році", - додав лідер "регіоналів".

"Всі потрапили в залежність від цих лжедемократичних рішень", - наголосив він.

"Все, що не казали помаранчеві, все роблять навпаки. Краще не казали б... Кажуть, зима буде чудова - прийшла зима. Не буде епідемії - прийшла епідемія. За щоб вони не бралися - чекай біди. Так і з цим (демократією). Коли вони казали про демократію, ми отримали вибірковий підхід до законів", - заявив Янукович.

"Знаєте, як кажуть: закон для ворогів, друзям все. Отакий у них підхід" - зазначив кандидат в президенти. Останню цитату він довго згадував за допомогою залу.

Янукович відповідав на питання лояльних до нього учасників дискусії - В'ячеслава Піховшека, Олега Скачка, Дмитра Джангірова, Андрія Єрмолаєва, тощо.

Читайте також:

Ющенко натякнув, що Янукович не вчився в школі

Священик з Рівненщини прокляв усіх, хто проти Януковича

Янукович переплутав передвиборчі гасла

Янукович: я був у Монте-Карло – Донбас круче!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: