Янукович пропонує всім домовитися щодо дострокових виборів

Партія регіонів ініціює проведення переговорів всіх політичних сил щодо дати проведення дострокових виборів парламенту і президента.

Фракція Партії регіонів хоче запропонувати провідним політичним силам за круглим столом домовитися про дату проведення дострокових парламентських і президентських виборів.

"Ми, безумовно, шукатимемо сьогодні спільну мову зі всіма політичними силами, у тому числі і з прем'єр-міністром, і з президентом України. Закликатимемо сідати за круглий стіл і думати, що далі робити", - сказав лідер ПР Віктор Янукович в ефірі телеканалу "Інтер" 6 лютого.

За його словами, Партія регіонів пропонує політикам визначитися з датою проведення виборів парламенту і глави держави і зробити це найближчим часом.

"У якій черговості вони будуть, як мовиться, це не матиме великого значення. Але це потрібно робити щонайшвидше, тоді ми швидше вийдемо з кризи, тоді швидше настане політична стабільність і при владі будуть люди, які нестимуть відповідальність перед народом", - підкреслив він.

Нагадаємо, 5 лютого у сесійній залі Верховної ради Янукович висловив думку, що Україні необхідні дострокові вибори парламенту і президента, але вони будуть проведені лише тоді, коли "люди нас усіх винесуть".

Читайте також:
Тарас Чорновіл: "Мені соромно, що підтримав Януковича у 2004 році"
Тимошенко залишилася прем'єром (відео)
Якщо б вибори були сьогодні, президентом став би Янукович

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: