Янукович просить для Східної Європи додаткове місце у Радбезі ООН

Президент заявив в ООН, що цій організації теж потрібна реформа

Україна виступає за підвищення ролі Генеральної Асамблеї ООН у міжнародному житті та у розв'язанні глобальних проблем, заявив у промові на загальних дебатах 66-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН президент Віктор Янукович.

"Сучасний світ ставить перед ООН нові, комплексні та все більш складні завдання. Підвищення ефективності нашої спільної роботи неможливе без всеохоплюючого реформування Організації та її головних органів, зокрема без оновлення Ради Безпеки", – заявив Янукович.

Президент також зазначив, що Україна відкрита до обговорення усіх прогресивних концепцій реформування РБ ООН, які можуть вивести держави - члени ООН на максимально широку згоду. Президент України вважає, що незамінною складовою процесу реформування Ради Безпеки є врахування інтересів усіх регіональних груп.

"Україна вважає необхідним надання групі держав Східної Європи принаймні одного додаткового місця непостійного члена у складі розширеної Ради Безпеки ООН", – наголосив Янукович.

Нагадаємо, раніше під час виступу на загальних дебатах 66-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН президент Віктор Янукович повідомив, що Україна планує увійти до складу Ради ООН з прав людини у 2018 році.

Читайте також:

Янукович пообіцяв світу дотримуватися прав людини

Поліція Нью-Йорка не дозволила діаспорі акцію протесту проти Януковича

Янукович повідомив ООН, що кожен четвертий українець кинув курити

Путін і Мєдвєдєв приготували Януковичу жорсткий ультиматум

Янукович зустрівся з Обамою і поговорив про ядерну безпеку

ВідеоЯнукович просить для Східної Європи додаткове місце у Радбезі ООН

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: