Янукович проти популізму

Пан Янукович вважає популістськими заяви про необхідність скасування депутатської недоторканності.

Прем’єр-міністр України Віктор Янукович вважає популістськими заяви про необхідність скасування депутатської недоторканності.

Віктор Янукович
Прес-служба Партії регіонів
Віктор Янукович не сприймає популізм (Фото: kmu.gov.ua)

"Чому питання про депутатську недоторканність виникає напередодні виборів? Хто його піднімає? Зверніть увагу - це популісти, що звикли говорити красиві слова і після цього нічого не робити", - сказав Янукович.

Прем’єр-міністр вважає, що ініціатори скасування депутатської недоторканності вже мали можливість поставити це питання в парламенті. "Нам потрібно подивитися на світовий досвід. Парламентаризм відпрацював вже цю модель. Давайте не бавитися з цим питанням і впроваджувати цю практику. Коли буде обраний новий парламент, нехай тоді й вирішують, або вирішують це питання зараз", - підкреслив глава уряду.

Нагадаємо, учора, 13 червня Президент України Віктор Ющенко заявив про необхідність відмінити депутатську недоторканість. За його словами, ця теза повинна ввійти до програми кожної політичної сили.

Того ж дня Наша Україна заявила про відмову від депутатської недоторканності і закликала інші політичні сили взяти з неї приклад. При цьому нашоукраїнці зазначили, що відмовляються від депутатської недоторканності й у Верховній Раді шостого скликання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: