Янукович проти скасування політреформи 2004 року

Лідер опозиції заявив, що "поки не помацає – не зрозуміє" сутність політичної реформи.

Лідер Партії регіонів, кандидат в президенти України Віктор Янукович поки не бачить підстав для скасування політичної реформи 2004 року.

"У моєму характері щось є таке національне. Поки не спробую своїми руками, не помацаю - не зрозумію", - наголосив Янукович в ефірі одного з центральних телеканалів.

"Я вважаю, що дуже багато буде залежати від того, наскільки наш політикум готовий буде в цих умовах працювати ефективно. Якщо в мене з'являться найменші сумніви в тому, що треба змінювати цю систему - я звернуся до українського народу", - сказав він.

Крім того, лідер регіоналів підкреслив, що його команда "дуже серйозно підійшла до питання захисту результатів голосування" на виборах президента.

"Ми будемо захищати Конституцію України, конституційні права наших виборців і будемо стояти дуже жорстко на букві закону", - зазначив Янукович.

"Ми підготувалися до цього питання з усіх сторін. Я не думаю, що будуть якісь великі несподіванки для нас з боку Юлії Тимошенко. Впевнений, що і вона також...подумає про своє майбутнє після виборів", - наголосив він.

Лідер регіоналів заявив, що "шансів повторити 2004 рік ніяких немає і не буде".

Читайте також:

Янукович назвав дату переговорів щодо нової коаліції

Від Януковича чекають вибачень за "кухню" для жінки

Янукович висловився стосовно можливих прем’єрів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: