Янукович: "регіонали" готові примчати в Раду у будь-який час доби

Метою появи депутатів від Партії регіонів у парламенті має стати закон про підвищення соціальних стандартів.

Депутати від Партії регіонів готові з'їхатися у парламент "у будь-який час доби" для того, щоб проголосувати за закон про підвищення соціальних стандартів.

Про це заявив лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

"Як тільки він (закон) буде доопрацьований, ми готові у будь-який час доби з’їхатись в парламент і проголосувати. Тим паче, що нам треба голосувати ще закон про вибори президента, який би дав можливість нам отримати оптимальний варіант чесних і прозорих виборів", - наголосив він.

"У нас є ще можливість захистити людей від соціальної кризи. Це наш обов'язок перед нашими виборцями", - зазначив лідер регіоналів.

Також, Янукович вкотре заявив, що діюча влада "стала банкрутом". "Дуже важливо, щоб країна не стала банкрутом", - сказав він.

Лідер "регіоналів" підкреслив, що першочергове завдання на сьогодні – це об'єднання парламенту.

"Безумовно, перше, що треба зробити – це знайти шлях об'єднати цей парламент. І це – головне. Для цього потрібно докласти багато зусиль, починаючи, умовно кажучи, з сьогоднішнього дня, щоб це почалося відбуватися вже зараз", - сказав він, додавши, що час покаже, чи вдасться це.

Янукович зазначив, що "майбутні вибори повинні об'єднати країну". "Я особисто мрію про те, щоб, врешті-решт, якомога скоріше наступила стабільність", - сказав він.

Він додав, що необхідно внести зміни до закону про вибори президента. Лідер Партії регіонів наголосив, що багато залежатиме від того, "як ми пройдемо цю виборчу кампанію", "як реагуватиме суспільство на об'єднання політиків, багато буде залежати від риторики, яка буде на цих виборах". "Бійки треба зупиняти", - закликав Янукович.

Читайте також:

Янукович вже передумав достроково обирати Раду

БЮТ скликає позачергову сесію Ради на вівторок

Ющенко знову заговорив про дострокові вибори Ради

Литвин оголосив себе святим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: