Янукович: "Регіони" продовжать боротися за зміну влади

Опозиційному лідеру не сподобався "останній виступ" президента Ющенка у Верховній раді.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що його політична сила продовжить боротися за зміну влади в Україні.

Про це Янукович сказав, виступаючи у Верховній раді.

"Пропозиція від Партії регіонів, яка прозвучала минулого тижня, не знімається з порядку денного. Ми добиватимемося того, щоб влада була змінена", - наголосив голова ПР. Він також спрогнозував, що український уряд не буде нормально працювати, "поки не стабілізується політична ситуація, поки не буде створена працездатна коаліція".

Крім того, Янукович не погодився з ідеєю президента Віктора Ющенка про створення в Україні двопалатного парламенту.

На думку головного "регіонала", таку реформу можна проводити тільки після реформи місцевого самоврядування. Крім того, на переконання Януковича, для двопалатного парламенту Україні потрібна дієздатна коаліція.

Янукович, крім того, зазначив, що виступ у Верховній раді був останнім для Віктора Ющенка на посаді президента. Заяви ж глави держави Янукович назвав деклараціями, зокрема щодо внесення змін до Конституції.

Янукович нагадав, що його партія вже виходила з пропозицією створити в парламенті спеціальну комісію з цього питання. На переконання лідера ПР, важливо, аби до складу конституційної комісії увійшли представники усіх парламентських сил.

Нагадаємо, у вівторок, 31 березня, Віктор Ющенко виступив у парламенті зі зверненням про внутрішнє і зовнішнє становище України.

Глава держави, зокрема, заявив, що вніс до парламенту новий проект Конституції України, закликав політиків відмовитися від раннього початку президентської кампанії та охарактеризував ситуацію в Україні як складну, але не катастрофічну.

Читайте також:

Ющенко просить у Ради забрати у нього відповідальність за уряд

Ющенко розповів про три загрози України

Ющенко приніс у парламент нову Конституцію

"Регіонали" готуються блокувати трибуну

ВідеоЯнукович про зміну влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: