Янукович рекомендує більшості не тиснути на опозицію

Віктор Янукович заявив, що опозиція повинна мати всі можливості для висловлення своєї позиції.

Опозиція в особі депутатів і звичайних громадян повинна мати всі можливості для висловлення своєї позиції, заявив президент Віктор Янукович.

"Важливо, щоб ми всі розуміли: якщо є сильна влада - а ми таку систему будуємо - повинна бути і сильна опозиція. Ми не повинні тиснути на опозицію. І це абсолютно нормально. Ще раз підкреслюю: опозиція повинна мати можливість висловити свою точку зору" , - сказав він під час зустрічі з керівництвом Верховної ради, лідерами фракцій більшості, повідомляє прес-служба глави держави.

"Ми повинні розвивати інститути демократії в країні", - зазначив Янукович.

У той же час президент підкреслив важливість підвищення рівня політичної культури в Україні. "Процес зростання рівня політичної культури в Україні буде йти вперед. Я в цьому впевнений", - додав він.

Голова Верховної ради Володимир Литвин підтримав точку зору президента. "Ми не повинні давати підстав говорити, що опозиція не може висловити свою точку зору. Головна умова при цьому - дотримання Регламенту Верховної ради", - підкреслив він.

Литвин також повідомив, що після того, як тимчасова слідча комісія Верховної ради дасть висновки щодо закону про Кабінет міністрів, парламент відразу ж його розгляне. А після прийняття закону про Кабмін має бути розглянуто Регламент Верховної ради з урахуванням нових конституційних реалій, зазначив спікер.

Литвин зазначив, що сьогодні ознайомився з останніми рекомендаціями ПАРЄ щодо Україні. "На мій погляд, вони є партнерськими. Вони говорять про ті проблеми, які ми всі бачимо, і над якими працюємо", - сказав він.

У зустрічі взяли участь голова Верховної ради Володимир Литвин, голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, Комуністичної партії України - Петро Симоненко, Блоку Литвина - Ігор Шаров, перший заступник голови Верховної ради Адам Мартинюк, перший віце-прем'єр Андрій Клюєв, голова адміністрації президента Сергій Льовочкін .

Читайте також:

В Україні скасували опозицію

Бютівці почали зупиняти "антиконституційний переворот"

У Раді проведуть останній "день опозиції"

ВідеоЯнукович рекомендує більшості не тиснути на опозицію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: