Янукович розказав, кого зробить прем'єром, ставши президентом

Це повинен бути професіонал, який дбає про країну і який здатний організувати державний менеджмент на найвищому рівні.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович переконаний, що у разі обрання його на пост Президента України розвитком держави займатиметься єдина владна команда.

Відповідаючи на запитання, хто може стати прем’єр-міністром у разі обрання його президентом, і чи буде це людина, яка раніше обіймала цю посаду, політик заявив:

"Насамперед, це повинна бути людина надійна, чесна, професійна. Підкреслюю: це повинен бути професіонал, який, перш за все, дбає про країну і який здатний організувати державний менеджмент на найвищому рівні", - сказав Янукович.

"Регіонал" також додав, що "це повинна бути людина з великим досвідом практичної управлінської роботи, яка вже у своєму житті досягла позитивних результатів".

"Коли кажуть про команди в Україні – та команда, ся команда... - я хочу сказати, що в Україні можливо мати тільки одну команду. Дві ефективні команди в Україні неможливо зібрати і мати. Тільки одна команда може бути сильною, ефективною і здатною виконувати те, що вона планує", - переконаний Янукович.

Він також висловив упевненість, що таку команду можна зібрати в Україні.

"Якщо сказати, в якій команді більше всього професіоналів… З нами конкурувати буде дуже важко. У нас, безумовно, команда дуже сильна. Але хочу сказати, що і в інших політичних силах є люди професійні, люди, які здатні ефективно працювати. І якщо казати про об‘єднання країни, то ні в якому разі не можна нехтувати фаховими людьми, якщо вони віддають перевагу кольорам інших партій. Треба, наголошую, запрошувати професіоналів, об‘єднувати їх", - сказав лідер Партії регіонів.

Він зауважив, що коли у владній команді збираються люди з різними політичними поглядами, то можуть виникати певні незручності, але їх, на переконання політика, неважко долати.
Янукович також зазначив, що йому доволі добре працювалося з президентом Леонідом Кучмою, "тому що він професіонал, і ми з півслова розуміли один одного".

"І коли я приймав будь-які рішення, і перевіряв їх в розмовах з президентом Кучмою, він завжди мені казав: "Ти приймай рішення і неси відповідальність за це", - сказав Янукович.

Читайте також:

Янукович: "регіонали" готові примчати в Раду у будь-який час доби

Віктор Янукович-молодший скоро одружиться

Янукович чотири місяці приховував народження внука

Янукович вже передумав достроково обирати Раду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: