Янукович розповів, як вилікує систему охорони здоров’я

Система охорони здоров'я потребує сьогодні, щоб її лікували і будували на сучасному рівні - заявив президент.

Президент Віктор Янукович наголошує, що сьогодні система охорони здоров'я України потребує лікування.

Про це глава держави заявив на урочистій церемонії відкриття другого корпусу Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров'я України, що відбулося сьогодні у Києві.

"Система охорони здоров'я потребує сьогодні, щоб її лікували і будували на сучасному рівні. Це дуже важливо", - наголосив президент.

Він також нагадав, що чинна українська влада у зв'язку з цим ухвалила низку важливих рішень, які спрямовані на розбудову сучасної системи охорони здоров'я. "Я вважаю, що ми це будемо робити з такими колективами як ваш", - зазначив глава держави, звертаючись до медичного персоналу.

За словами Януковича, із дня відкриття у 2006 році фахівці Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії врятували життя великої кількості дітей.

Зокрема, за словами президента, за роки існування центру у ньому було зроблено більше 50 тисяч амбулаторних обстежень, проліковано у стаціонарі 10 тисяч дітей і проведено майже 5 тисяч кардіохірургічних операцій.

"За кожною цією цифрою стоїть життя дітей, їхнє майбутнє. І, безумовно, кожна сім'я, яка має такі проблеми, вона не може жити у спокої", - сказав Янукович.

У зв'язку з цим він наголосив, що для будівництва і оснащення нового корпусу держава виділила 150 млн. грн. Водночас для його розвитку у наступному році планується виділити стільки ж коштів.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів збільшив загальну кошторисну вартість будівництва Всеукраїнського центру радіохірургії при клініці "Феофанія" на 99,4 млн. гривень - до 331,972 млн. гривень.

Читайте також:

МОЗ: Україна на порозі епідемії грипу

Українці зможуть купляти ліки без рецептів ще кілька місяців

Зарплати вчителів і лікарів виростуть на 100 гривень

ВідеоЯнукович розповів, як вилікує систему охорони здоров’я

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: