Янукович розпочав виступ у палаці "Україна"

Послухати президента зібралися народні депутати, які після засідання Верховної ради автобусами прибули до палацу "Україна".

Президент Віктор Янукович зі сцени палацу "Україна" в Києві розпочав виступ, присвячений 100 дням свого перебування на посаді глави держави.

Очікується, що Янукович оприлюднить концепцію реформування України. Глава держави повідомляв, що завданням цих реформ є підвищення якості життя громадян і якості соціальних послуг, для чого, на його думку, потрібно забезпечити стабілізацію держфінансів і стабільне зростання економіки.

Послухати президента зібралися народні депутати, які після засідання Верховної ради автобусами прибули до палацу "Україна".

У зв'язку з виголошенням послання до народу президентом Віктором Януковичем, поблизу палацу "Україна" у Києві буде обмежено рух транспорту та пішоходів.

Крім того, прилеглі території поблизу палацу "Україна" перед приїздом президента були розчищені від реклами.

Опозиційна партія "За Україну" намагалася протестувати під стінами палацу "Україна", але спецпідрозділ "Беркут" відразу відтіснив пікетувальників від дороги та взяв їх у щільне кільце.

Читайте також:

"Беркут" взяв у кільце опозиціонерів, які вийшли проти Януковича

Опозиції заборонили мітингувати під час звернення Януковича до народу

Перед виступом Януковича біля палацу "Україна" прибрали всю рекламу

Опозиція не піде на виступ Януковича, бо до нього не докинути яйцем

ВідеоЯнукович розпочав виступ у палаці "Україна"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: