Янукович: розпочинається новий період української історії

Новий глава держави зазначив, що на початку свого президентства йому доведеться зіткнутися з багатьма викликами.

Президент України Віктор Янукович після церемонії інавгурації у Верховній раді розповів про свої плани та першочергові завдання на посаді глави держави.

Янукович розповів, що під час присяги "тримаючи руку на Пересопницькому Євангелії – цій святині українського народу - відчув відповідальність і смиренність перед народом, перед Всевишнім".

Президент наголосив, що виборча кампанія була непростою, проте вони відбулися і міжнародна спільнота визнала їх результати, чесність і прозорість виборчого процесу. "Ми гідно витримали цей відповідальний екзамен, сторінку перегорнуто, за нею розпочинається новий період української історії", - зазначив він.

Новий глава держави зазначив, що на початку свого президентства йому доведеться зіткнутися з багатьма викликами. Він наголосив, що в країні панують бідність і корупція, а відсутність бюджету ще більше ускладнює ситуацію.

Янукович зазначив, що має план антикризових дій. "Державу можна врятувати від колапсу, я знаю, що і як слід зробити", - підкреслив він.

"Ми повинні швидко створити дієздатну виконавчу владу. Наше першочергове завдання – сформувати новий Кабінет міністрів, команду професіоналів, а не політичних офіціантів", - заявив Янукович.

"Я закликаю Верховну раду підтримати мої зусилля, спрямовані на створення прозорої ефективної системи державного управління, здатної працювати з президентом у синхронному режимі. Парламент – це місце для дискусій, для сильної опозиції, яка повинна контролювати дії уряду і президента. Але в першу чергу це місце для сильної і стабільної парламентської більшості", - додав президент.

Читайте також:

Інавгурація Януковича обійшлася в два мільйони гривень

Янукович офіційно вступив на посаду президента

В Україні випустили медаль із зображенням Януковича

ВідеоЯнукович розповів про першочергові завдання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: