Янукович розпорядився відновити співпрацю з МВФ

Янукович відновить співробітництво з Міжнародним валютним фондом.

Президент України Віктор Янукович дав доручення уряду та НБУ відновити співпрацю з МВФ.

Отже, в ході зустрічі з міністрами Кабміну в Адміністрації президента України Янукович сказав: "відновлення співпраці з МВФ - це перше з необхідних кроків, який повинен зробити уряд з НБУ. И я готовий бути вашим партнером у цьому".

Глава держави також підкреслив, що співпраця з МВФ, Світовим банком та іншими міжнародними організаціями дуже важлива.

"Тому я даю доручення міністру закордонних справ Костянтину Грищенку разом з прем'єр-міністром Миколою Азаровим, а також і з керівництвом Нацбанку, негайно зайнятися цим питанням, щоб ми знали коли і скільки і на яких умовах ми можемо отримати кредити" - сказав він.

Крім того, Янукович доручив подати проект бюджету на 2010 рік у Верховну раду не пізніше початку квітня 2010 року.

"Одне з головних питань - це підготовка бюджету на 2010 рік. З великим запізненням, але його потрібно готувати як можна швидше ... Я розмовляв з головами обладміністрацій, а також рад ... І я хотів би, щоб ви розглянули і підійшли до підготовці бюджету збалансовано по кожному регіону, незалежно хто і як голосував, підхід повинен бути однаковим ", - відзначив він.

У той же час, президент відзначив, що не пізніше як через місяць, у першій декаді травня, бюджет буде поданий до ВР, і парламент буде його розглядати.

"Бюджет має бути реалістичний з зваженої боргової політикою", констатував Янукович, дав доручення членам Кабміну "подивитися, де можна скоротити видатки в усіх напрямках", тому що бюджет має бути оптимальним.

Нагадаємо, новий уряд Миколи Азарова запровадить податкові ініціативи, що будуть спрямовані на збалансування державного бюджету за рахунок багатих громадян. Крім того, ключовою для вирішення економічних проблем України є співпраця з Міжнародним валютним фондом.

Читайте також:

Новий уряд обіцяє наповнювати бюджет за рахунок багатих громадян

Янукович вимагає міжнародної перевірки того, як Тимошенко витрачала кредити

Рада відмовилася вводити податок на нерухомість

 

ВідеоЯнукович розпорядився відновити співпрацю з МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: