Янукович розповів новому послу, як треба дружити з Росією

Глава держави наголосив, що Росія - стратегічний партнер України, "з яким треба будувати відносини відповідним чином".

 Президент Віктор Янукович дав вказівки новому послу України в РФ Володимиру Єльченку і висловив упевненість, що його діяльність буде ефективною та успішною.

Про це він заявив на зустрічі із новопризначеним послом та міністром закордонних справ Костянтином Грищенком.

Запорукою цього, переконаний Янукович, є, окрім іншого, досвід роботи Єльченка як кадрового дипломата, чиновника МЗС.

Глава держави наголосив, що Росія - стратегічний партнер України, "з яким треба будувати відносини відповідним чином", тож робота посла України в Росії, безумовно, матиме свої особливості.

Янукович звернув увагу на важливість подальшого розвитку україно-російської торговельно-економічної співпраці. Так, за словами глави держави, цього року обсяг товарообігу між країнами сягне близько 35-37 млрд доларів. Така динаміка, упевнений він, буде не тільки зберігатися, але й зростати.

"Це вам треба враховувати у своїй роботі... Торговельна місія у складі посольства буде підпорядкована вам. Ми її також реформуватимемо належним чином під ті завдання, які  стоятимуть на порядку денному", - сказав президент, звертаючись до Єльченка.

Володимир Єльченко
УНІАН
Новий посол України в РФ Володимир Єльченко
 Янукович наголосив: головне завдання, яке сьогодні стоїть перед Україною, - подолання економічної кризи як у контексті наслідків світової кризи для держави, так і спадку від попередньої влади.

"Ця криза стосується і практично всіх напрямків наших відносин з Росією.  Тому  я хотів би, щоб ви це врахували", - зауважив президент.

"Я сподіваюся, що ви виконуватимете свою роботу належним чином", - сказав він Єльченку.

Новопризначений посол подякував главі держави за довіру.

"Це серйозний виклик, який на мене чекає. Але це мене не лякає. Я намагатимуся буквально з першої години після мого призначення включитися в роботу", - сказав Єльченко, висловивши також подяку Грищенку за рекомендацію його на посаду посла.

Він висловив переконання, що "більшого партнера для України, ніж Росія - немає", та запевнив, що свій досвід використає з метою розвитку двосторонніх відносин, зокрема торговельно-економічних.

Нагадаємо, 2 липня президент Віктор Янукович послом України в Росії призначив дипломата Володимира Єльченка.

Володимир Єльченко має  29-річний стаж дипломатичної служби. Обіймав різні керівні посади в МЗС, курирував взаємодію з міжнародними організаціями, керував постійним представництвом України в ООН. У 2003-2005 роках - перший заступник міністра закордонних справ. З 2006 року - глава постійного представництва України при міжнародних організаціях у Відні.

Читайте також:

Янукович призначив нового посла в Росії

У Раді затвердили кандидатури 16 послів

Черномирдін: українця від росіянина по пиці не відрізниш

Янукович призначив посла України в США

ВідеоЯнукович призначив нового посла в Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: