Янукович розповів про переваги співробітництва з Росією

Президент вважає, що переваг від співробітництва з Росією, зокрема в сфері літакобудування, набагато більше, ніж недоліків.

Від співпраці України і Росії у галузі літакобудування "переваг набагато більше, ніж недоліків".

Про це заявив президент Віктор Янукович в інтерв'ю українським телеканалам.

"Ми не виступає за чи проти того чи іншого проекту (з Росією – ред.) Ми кажемо, що кожен проект, який дасть нам можливість зростання економіки, наприклад, літакобудування, від нього переваг набагато більше, ніж недоліків", - зазначив Янукович.

"Але як порахувати відсотки власності? З тої чи іншої сторони це питання не просте. Але як тільки ми вирішимо це питання, ми почнемо серійний випуск цілого ряду моделей літака АН. Чого ми не можемо зробити самостійно", - заявив президент.

На питання, чи наполягатиме Україна на контрольному пакеті в можливому спільному авіабудівному підприємстві з Росією, Янукович відповів:

"Рішення буде прийнято справедливе. Сьогодні мені дати відповідь, яким воно буде, дуже важко... Україна наполягатиме на тому, щоб якомога скоріше запрацював цей комплекс. Зараз він не працює. Будувати один літак на рік - це не авіабудування. Це артель. Це не літаки, це несерйозно! Треба виходити на серійний випуск".

Нагадаємо, що раніше президент РФ Дмитро Мєдвєдєв заявив про можливе створення спільних українсько-російських підприємств в авіаційній сфері. "У співпраці в сфері авіації у нас непоганий заділ, він носить історичний характер, і наші основні компанії, я маю на увазі "Антонов" і Об'єднану авіабудівну компанію, перебувають у прямому контакті", - сказав президент РФ в інтерв'ю українським телеканалам.

Це питання викликало підвищений інтерес, адже езадовго до цього у розпорядження журналістів потрапив текст договору, яким передбачається передача російській стороні контрольного пакету акцій українських компаній авіаційної галузі.

Читайте також:

Янукович ніколи не погодиться віддати Росії власність екс-СРСР за кордоном

Україна готова створити з Росією зону вільної торгівлі

Росія готова створити з Україною спільне авіаційне підприємство

ВідеоЕксклюзивне інтерв'ю Віктора Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: