Янукович розповів, як ним лякають людей

Лідер ПР та кандидат в президенти вважає, що боротьба з ним перейшла межі дозволеного, але технології 2004 року цього разу не спрацюють.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що боротьба з ним "перейшла всі межі дозволеного".

"А що зі мною боротися? Ви задайте питання виборцям, що вони думають про вас, про цю владу, про цього прем'єра. Я дивуюся, що вони вважають, що за рахунок цього можна всидіти в кріслах", - сказав він.

"Вони 5 років, як кажуть, крутили цей спектакль, а зараз вирішили намалювати Януковича таким страшним, налякати людей", - вважає лідер Партії регіонів.

Янукович переконаний, що третього туру президентських виборів не буде ніколи.

"Зараз лунають такі заяви, що буде турів стільки, скільки потрібно, поки не переможе Тимошенко. Вона помиляється", - наголосив лідер регіоналів.

"Вони добре розуміють, що ці технології, які застосовуються щодо мене ще у 2004, зараз йде їх продовження і це єдиний засіб, який бачать мої опоненти, яким чином можна перемогти мене. Але не мене - український народ", - підкреслив Янукович.

"Нам пропонували зробити поправки до закону (про вибори президента), які б відкривали шлях вирішення цього питання в судах. Ми, безумовно, ніколи не дозволимо нікому далі використовувати такі технології, які були застосовані у 2004 році", - наголосив він.  

Раніше Янукович вже заявляв, що "не дозволить відібрати свою перемогу на виборах президента, як це відбулося на виборах-2004".

Читайте також:

Янукович: У мене немає таких артистичних здібностей, як у Тимошенко

У Мін’юсті пояснили, що судимості Януковича - це вже неактуально

БЮТ запропонував Януковичу викупити "Межигір'я" за 10 млрд

Янукович пообіцяв не віддавати перемогу на виборах, як у 2004 році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: