Янукович розповів, як він пожартував над Тимошенко

Янукович зустрічався з Тимошенко та її представником і остаточно відмовився змінювати Конституцію на умовах БЮТ.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що можливість підвищення вікового цензу до 50 років, про яку його політична сила нібито домовлялась із БЮТ, насправді жарт.

Про це він сказав у п’ятницю ввечері в ефірі телеканалу "Інтер". Янукович розповів, що 5 червня зустрічався з Тимошенко та її представником і остаточно відмовився змінювати Конституцію на умовах БЮТ.

"Це було 5 червня. Ми вранці зустрілися з Тимошенко в присутності її помічника. Я їхав вже в аеропорт, отримав дзвінок і заїхав на зустріч", - заявив лідер регіоналів.

"На цій зустрічі, до речі, я в останній раз сказав, що я проти виборів у парламенті, проти продовження повноважень парламенту до 2014 року. І що стосується створення коаліції, враховуючи розбіжності, які є між нашими політичними силами, це питання також стає практично неможливим", - сказав Янукович.

"На столі лежала довідка, в якій було виписано в яких державах є обмеження при виборах президента. Це розмова була на хвилини півтори. Мені показали цю довідку, я подивився і кажу: так що ви хочете сказати?", - зазначив він.

"Мені кажуть з такою посмішкою, що є пропозиція підняти віковий рівень підняти до 40 років. Я кажу: а чому до 40, а не до 45, або до 50. Це був такий жарт. Які були думки в той час у Юлії Володимирівни я не знаю, я не читаю думок. Я пожартував, тому що я добре розумію, що Юлії Володимирівні у цьому році буде 49 років", - розповів Янукович.

Читайте також:

Янукович назвав причини розвалу "ширки"

Тимошенко впевнена, що Ющенко і Янукович змовилися, щоб її "кинути"

Ющенко по телефону переконав Януковича піти на всенародні вибори

"Ширки" не буде. Тимошенко йде у президенти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: