Янукович розповів Європі, що в Україні свобода слова забезпечена

Янукович розповів у Варшаві на саміті, що свобода слова в Україні забезпечена, і країна рухається демократичним шляхом.

В українських засобах масової інформації йде відкрита дискусія і забезпечена свобода слова. Про це заявив президент Віктор Янукович у Варшаві.

"Сьогодні ми бачимо, що в ЗМІ йде відкрита дискусія, ніхто нікому не перешкоджає, дійсно, і забезпечена свобода слова. Сьогодні опозицію ми бачимо в усіх ЗМІ, присутня її точка зору", - сказав він.

При цьому президент Янукович підкреслив, що дискусія, яка йде в ЗМІ, переконує в тому, що Україна рухається демократичним шляхом розвитку.

Крім того, коментуючи участь України у Саміті глав держав Центральної Європи, він зазначив, що це є "цілком закономірним", оскільки Україна є активним учасником демократичних процесів, що відбуваються в Європі.

"Цей саміт був яскравим підтвердженням того, що демократичні процеси в Центральній і Східній Європі є незворотними і вони, безумовно, є невід'ємною складовою розвитку країн. Україна є активним учасником цих процесів", - підкреслив президент

Відзначимо, нещодавно Тимошенко заявила, що в Україні відбувається ерозія демократії, а також встановлена авторитарна система правління.

Читайте також:

Янукович похвалився перед США своєю демократичністю

Невиїзну Тимошенко запросили до Литви ділитись досвідом зміцнення демократії

Правозахисники: Україна скочується до тоталітаризму

Уряд запевнив, що перший рік Януковича забезпечив стабільність та демократію

У рейтингу свободи слова Україна опустилася нижче за Ірак

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: