Янукович розраховує в 2013 році головувати в ОБСЄ

Віктор Янукович прийняв запрошення Нурсултана Назарбаєва на грудневий саміт ОБСЄ в Астані та попросив його підтримати рішення про головування України в 2013 році. 

Президент України Віктор Янукович розраховує, що під час грудневого форуму буде ухвалене рішення про головування України в ОБСЄ у 2013 році.

Янукович висловив сподівання, що президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв підтримає головування України в Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

"Я прийняв запрошення президента Казахстану, і обов'язково візьму участь у цьому саміті. Впевнений, що цей важливий форум стане точкою відліку діяльності організації в нових умовах посткризового розвитку світу", - уточнив Янукович по завершенню українсько-казахстанських переговорів в Києві.

"Нові виклики, які сьогодні стоять у питаннях безпеки, фактично підказують, що ми повинні по цілому ряду напрямків безпеки об'єднувати наші зусилля", – зазначив він.

Президент висловив думку, що саміт Глав держав, які входять до ОБСЄ, проведення якого заплановане на грудень поточного року в Астані, "стане, напевно, тим форумом, який відкриє нову сторінку" такої співпраці.

"Будівництво нової архітектури безпеки в Європі – це питання, яке теж буде там обговорюватися", – підкреслив Янукович, цитує прес-служба глави держави.

Він також зауважив, що Україна, висловивши готовність до головування в ОБСЄ, хотіла б врахувати досвід головування в цій організації Казахстану. Зокрема, за словами Януковича, цікавим для нього є насамперед досвід щодо врегулювання заморожених конфліктів.

Читайте також:

Янукович хоче добувати в Казахстані нафту і газ

Назарбаєв прибув до України

МЗС: Україна готова очолити ОБСЄ у 2013 році

Янукович обміняв рушник і м'ячик на компліменти від Європи

ВідеоЯнукович розраховує в 2013 році головувати в ОБСЄ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: