Янукович розвиватиме співробітництво України з НАТО

Президент підтвердив готовність до взаємодії України з НАТО в рамках миротворчих операцій. Двостороннє співробітництво за усіма раніше затвердженими проектами буде продовжено.

Президент Віктор Янукович наголошує, що Україна і НАТО засвідчили готовність продовжувати активний політичний діалог, що є вагомим чинником міжнародної стабільності і безпеки.

Про це президент заявив  24 лютого у Києві на спільній прес-конференції з генеральним секретарем НАТО Андерсом Фог Расмуссеном.

Янукович підкреслив, що сьогодні під час переговорів з керівництвом Альянсу було успішно обговорено весь спектр співробітництва.

"Ми також обговорили хід реформ в Україні і ті трансформації, які мають місце в НАТО, та обмінялися думками щодо міжнародної безпекової ситуації", - сказав глава держави.

За словами Януковича, головним підсумком сьогоднішньої зустрічі є "засвідчення сторонами готовності до продовження партнерських відносин".

"Ми домовилися і надалі підтримувати активний політичний діалог та розвивати практичне співробітництво України з НАТО", - підкреслив президент.

Він також запевнив, що сторони продовжать співробітництво за усіма раніше затвердженими проектами та програмами.

"Маю на увазі у першу чергу діяльність Комісії Україна-НАТО, реалізацію річних національних програм співробітництва Україна-НАТО, діяльність спільних робочих груп", - уточнив Янукович.

Глава держави також подякував Расмуссену за висловлену з боку Альянсу готовність продовжити надання експертної та ресурсної допомоги українській стороні.

"З українського боку було підтверджено готовність до подальшої взаємодії з Альянсом в рамках миротворчих операцій. Ми також обговорили можливість співпраці у протидії традиційним та новим безпековим викликам і загрозам", - зазначив Янукович.

Він також поінформував, що увага приділялася й співробітництву у невійськовій сфері, зокрема, у протидії надзвичайним ситуаціям.

Читайте також:

Генсек НАТО покликав українських вояків в Афганістан

Україна нарощуватиме присутність в Афганістані

НАТО включить Україну в систему ПРО разом з Росією

Генсек НАТО: Україна буде членом Альянсу, якщо захоче

ВідеоЯнукович розвиватиме співробітництво України з НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: