Янукович: щоб жити краще, потрібно працювати цілодобово

Президент підкреслив, що для цього в країні є усі умови, оскільки вертикаль влади як в центрі, так і на місцях, працює, "як єдиний ланцюг".

Президент України Віктор Янукович завірив, що для підняття рівня життя в країні необхідно наполегливо працювати, і що до вирішення усіх проблем в країні застосовуватиметься системний підхід.

"Нас не може задовольняти наше місце. Ми вважаємо, що ми можемо жити набагато краще, можемо мати кращі показники. А для цього потрібно усім попрацювати. Не з прапорами бігати і з гаслами. не з брехнею і авантюрами йти до людей, а працювати цілодобово", - заявив Янукович на нараді з господарським активом Івано-Франківської області в Калуші.

"Зараз ми застосовуватимемо системний підхід в рішенні усіх проблем, які є в країні. Головна наша мета - зберегти стабільність в країні", - сказав президент.

При цьому Янукович підкреслив, що для цього в країні є усі умови, оскільки вертикаль влади як в центрі, так і на місцях, працює, "як єдиний ланцюг".

Крім того, Президент заявив, що адміністративна реформа передбачатиме ліквідацію дублюючих функцій, передусім, у виконавчій владі. "Ми готуємося зараз до адміністративної реформи. І дійсно, ми хочемо упорядкувати систему влади в країні, прибрати дублюючі функції, які є між гілками влади і, у тому числі, у виконавчій владі - це в основному", - сказав Янукович.

При цьому він підкреслив, що в ході адмінреформи цілий ряд функцій центральної влади буде переданий в регіони, "щоб центральна влада в майбутньому не намагалася управляти, зокрема, житлово-комунальним господарством в регіонах".

Як вже повідомлялося, сьогодні в Калуші президент також називав украй незадовільним стан забезпечення екологічної безпеки в Калушском регіоні і, серед іншого, пообіцяв "відкрутити голови" мерам, які займатимуться політикою.

Читайте також:

Янукович не сів в один літак із міністрами

Янукович "голову відкрутить" мерам, які не займатимуться каналізацією

Західні ЗМІ: Янукович пригрозив Ахметову долею Ходорковського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: