Янукович сформує еліту нації і відправить на навчання в Гарвард

Президент дав доручення створити Президентський кадровий резерв з 50 осіб, яких на тиждень відправлять для навчання у Гарвад.

50 державних службовців з України пройдуть тренінг в Школі державного управління імені Кеннеді при Гарвардському університеті. Про це повідомила перший заступник глави Адміністрації президента Ірина Акімова.

Вона зазначила, що в процесі підготовки і проведення реформ в Україні гостро постала проблема з кадрами. "Президент Віктор Янукович у зв'язку з цим дав доручення створити Президентський кадровий резерв : "Нова еліта нації", а також розробити механізм відбору та залучення найталановитіших громадян до проведення реформ", - підкреслила Акімова, пише ЛігаБізнесІнформ.

Акімова пояснила, що першим кроком в організації президентського кадрового резерву стане проведення пілотної програми Підготовки лідерів державної служби, в рамках якої будуть відібрані 50 людей. Їм буде надана можливість участі в програмах навчання у світових центрах у вересні 2011 року.

"Адміністрація президента підписала договір на проведення цієї програми з одним зі світових лідерів з підготовки держслужбовців - Школою державного управління імені Кеннеді при Гарвардському університеті", - додала Акімова.

Вона також запевнила, що держслужбовці будуть відібрані на основі "абсолютно прозорих процедур" до серпня. За словами Акімової, для реалізації проекту кошти з державного бюджету залучатися не будуть. Навчання буде проводитися за рахунок підтримки міжнародних фондів, зокрема, Міжнародного благодійного фонду підтримки економічних реформ в Україні.

"50 студентів з України пройдуть тижневий тренінг у Гарварді, а після отримання перших професійних навичок повернуться в Україну, де будуть використовувати їх на практиці. У той же час триватиме процес взаємодії цих студентів з викладачами. І надалі вони зможуть проходити додаткові тренінги. Така комплексна підготовка допоможе сформувати новий тип держслужбовця, підвищити якісні характеристики і, в кінцевому рахунку, сформувати якісний кадровий резерв, який стане базою для просування економічних реформ ", - підсумувала Акімова.

Читайте також:

Табачник хоче скоротити вищу освіту в Україні до 4 років

Цього року виші знизять ціни на навчання

Табачник вирішив закрити кожну десяту школу

ВідеоЯнукович сформує еліту нації і відправить на навчання в Гарвард

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: