Янукович: шанси на  вступ до Митного союзу нульові

Янукович акцентував, що Україна не має жодних шансів вступити до Митного союзу Росії, Білорусі та Казахстану, оскільки влада ніколи не знайде 300 голосів у Раді для ратифікації цього рішення.

Президент Віктор Янукович визнає, що влада ніколи не знайде 300 голосів у Верховній раді для ратифікації рішення про вступ держави до Митного союзу Росії, Білорусі та Казахстану.

Про це він заявив в інтерв'ю 3 українським телеканалам.

"Це, насамперед, якщо ухвалювати таке рішення, це означає, перед ратифікацією такої угоди – якщо вона навіть буде й підписана, наприклад – ми повинні внести зміни до Конституції. Як?", - зауважив президент.

Тому, за його словами, "природно, повинно назбиратися 300 голосів у парламенті".

"Вивчення цього питання сьогодні – ми його вивчали у парламенті – не дає жодних шансів. Шансів – нуль зробити ці зміни до Конституції. Тобто ми 300 голосів ніколи не знайдемо", - вважає Янукович.

Нагадаємо, 26 листопада Янукович заявив про можливість вступу України до Митного союзу РФ, Білорусі та Казахстану.

Як відомо, з 1 січня 2010 року в рамках Євразійського економічного співтовариства (ЄврАзЕС) діє Митний союз Росії, Білорусі і Казахстану. 6 липня 2010 року набрав чинності Митний кодекс Митного союзу.

Наступна контрольна дата у заходах МС - 1 липня 2011 року. Цього дня митні кордони між Росією і Казахстаном, а також між Росією і Білоруссю мають повністю зникнути.

З 1 січня 2012 року країни об'єднаються в єдиному економічному просторі, на якому застосовуватимуться єдині принципи роботи бізнесу. Крім того, лідери країн планують створити єдиний валютний простір на території Митного союзу.

Читайте також:

Екс-прем’єр Бельгії: місце України у ЄС, а не у Митному союзі

Путін: Україна зацікавлена в ЄЕП і Митному союзі

З 6 липня набув чинності кодекс Митного союзу

Лукашенко: Білорусь вступила в Митний союз, але Росія про це не знає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: