Янукович схиляється до виборів президента в січні

Янукович вважає 17 січня 2010 року конституційною датою виборів. А 2-3 тижні раніше або пізніше – не матимуть великого значення.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович вважає, що президентські вибори відбудуться в конституційний термін.

Про це він сказав в ефірі телеканалу ICTV.

"Конституційний термін – це, скоріш за все, 17 січня 2010 року. Якщо буде на 2-3 тижні раніше або пізніше – це не буде мати великого значення", - вважає Янукович.

Коментуючи інформацію про те, що найближчим часом може розгорітися чергова україно-російська газова криза у зв’язку з неплатоспроможністю "Нафтогазу", він зазначив: "Російсько-українські стосунки не були такими складними за всі часи незалежності наших країн, як зараз".

"Росія розуміє, що ця влада закінчує термін свого існування. Я мав розмови з інвесторами, організаторами різних форумів, вони кажуть, ми чекаємо, коли можна буде в цій країні з кимось розмовляти", - сказав Янукович.

"Системи влада сьогодні не існує, вона зруйнована з 2005 р., тому ми чуємо весь час одне і теж, звинувачення в корупції один одного кожен час, це має ось-ось закінчитись", - зазначив він.

Нагадаємо, Конституційний Суд визнав неконституційною постанову парламенту про призначення президентських виборів на 25 жовтня 2009 році.

Віктор Ющенко переконаний, що наступні президентські вибори повинні відбутися саме 17 січня 2010 року. Він також стверджував, що буде оскаржувати будь-яку іншу дату.

20 травня лідери парламентських фракцій на погоджувальній раді прийняли рішення голосувати за призначення президентських виборів на 17 січня 2010 року.

Читайте також:

Російські ЗМІ: Україні нічим розрахуватися за газ

Націоналісти висунули Тягнибока в президенти

Ющенко готовий піти на будь-які домовленості

Ющенко пообіцяв, що вибори будуть чесними 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: