Янукович схвалив будівництво мосту в Керченській протоці

Янукович переконаний, що, як тільки міст буде збудовано, то "в Криму та на Кавказі все зміниться".

Президент Віктор Янукович вважає необхідним будівництво мосту в Керченській протоці. Про це він заявив у своєму виступі на першому Українсько-Російському міжрегіональному економічному форумі, який проходить в м. Геленджик.

"Як тільки ми побудуємо цей перехід, в Криму та на Кавказі все зміниться. Це міжнародний транспортний коридор, який дозволить швидше розвиватися нашим регіонам", - сказав президент України під час огляду виставки.

Як повідомляється, Янукович і Медвєдєв ознайомилися з проектом моста, який буде споруджений у районі Керчі між Краснодарським краєм і Автономною Республікою Крим. Автори проекту поінформували президентів про техніко-економічні характеристики цієї споруди.

Янукович також заявив, що вважає необхідним розширення формату українсько-російської співпраці на регіональному рівні.

"Я вважаю, що необхідно розширити формат співпраці регіонів за рахунок більш активної участі в ньому не тільки прикордонних регіонів України та Росії, а й інших регіонів, що досягли високого рівня економічного співробітництва та взаємодії", - сказав Янукович.

Нагадаємо, у Геленджику (Краснодарський край, РФ) розпочалася зустріч президентів України та Росії Віктора Януковича та Дмитра Мєдвєдєва. Зустріч відбувається без участі представників ЗМІ.

Читайте також:

Янукович і Мєдвєдєв зустрілись віч-на-віч

Янукович поїде до Мєдвєдєва поглиблювати українсько-російські зв'язки

Янукович і Мєдвєдєв зустрінуться на курорті

Москва запропонувала три варіанти делімітації Керченської протоки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: