Янукович схвалив економічний і соціальний розвиток

Президент Віктор Янукович підписав закон про державну програму економічного і соціального розвитку України на 2010 рік.

Президент Віктор Янукович підписав закон Про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2010 рік.

Як повідомлялося, 20 травня Верховна рада затвердила державну програму економічного і соціального розвитку України на 2010 рік: відповідний закон підтримали 248 народних депутатів. До другого читання він був підготовлений профільним комітетом з питань економічної політики. За словами голови комітету Олександра Ткаченка (фракція комуністів), з 416 поправок, поданих до даного законопроекту, комітет відхилив тільки 74.

У першому читанні програма була прийнята 15 квітня.

Державна програма розроблена відповідно до положень програми президента України Віктора Януковича Україна для людей і угодою про створення коаліції депутатських фракцій Стабільність і реформу у Верховній Раді України шостого скликання, прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2010 рік, Цілей Розвитку Тисячоліття - Україна.

Згідно з результатами соціально-економічного розвитку країни, наявних проблем та впливу очікуваних змін зовнішньополітичної та зовнішньоекономічної ситуації на національну економіку в Державній програмі визначені термінові заходи Кабінету міністрів України, цілі, пріоритети соціально-економічного розвитку та основні заходи щодо реалізації державної політики в 2010 році.

Читайте також:

Янукович: вибори на 99% будуть у жовтні

Янукович створить кадровий резерв для підготовки майбутніх президентів

Україна продавала Грузії зброю з дозволу Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: