Янукович відмовився везти журналістів на свою дачу

В адміністрації президента заявили, що організувати за кілька годин відвідування представниками ЗМІ "Межигір’я" неможливо.

Президент Віктор Янукович скасував своє сьогоднішнє запрошення журналістам відвідати резиденцію "Межигір’я" і переніс його на пізніший термін.

Про це журналістам повідомила заступник глави адміністрації президента Ганна Герман.

Герман вийшла до журналістів з будівлі адміністрації президента, які чекали на обіцяні автобуси до "Межигір’я", з повідомленням, що поїздка не відбудеться у зв’язку з тим, що за 15 хвилин президент матиме міжнародну зустріч.

Водночас Герман не змогла відповісти на запитання, з ким Янукович матиме за 15 хвилин міжнародну зустріч. "Мені потрібно подивитись у графік президента, я – не комп’ютер", - додала заступник голови АП.

Вона також повідомила, що не змогла швидко організувати автобуси, необхідні для поїздки.

"Я не можу сьогодні це для вас зробити, на жаль", - сказала Герман і додала, що таке відвідування журналістами "Межигір’я" відбудеться, але пізніше.

За її словами, "це справді був експромт" (запрошення з боку президента України одразу після прес-конференції відвідати "Межигір’я").

Як відзначила заступник глави АП, щоб організувати у такий короткий термін відвідування представниками ЗМІ "Межигір’я", "треба бути геніальним менеджером і організатором". "Є речі, які не можу зробити навіть я", - зауважила Герман.

Нагадаємо, президент Віктор Януковична прес-конференції, присвяченій першим 100 дням свого президентства, запросив журналістів у резиденцію "Межигір'я", на території якої він мешкає.

"Збирайтеся, прямо зараз поїдемо", - заявив Янукович, відповідаючи на запитання одного з журналістів.

Читайте також:

Янукович запросив журналістів на свою дачу

Янукович орендує резиденцію "Межигір’я" по 3 гривні за сотку

 Рада ліквідувала комісію по дачі Януковича

Тимошенко: Межигір’я залишиться заповідником абсолютного хамства

ВідеоЯнукович відмовився везти журналістів на свою дачу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: