Янукович скоротив заступників Льовочкіна й Богатирьової

Президент урізав кількість заступників секретаря РНБО та Адміністрації президента

Президент Віктор Янукович своїми указами скоротив кількість заступників глави Адміністрації президента Сергія Льовочкіна та Ради нацбезпеки та оборони Раїси Богатирьової.

Згідно з указом, оприлюдненим прес-службою Януковича, до структури Адміністрації президента віднині входять: глава Адміністрації президента: перший заступник глави Адміністрації президента; два заступники глави Адміністрації президента.

Раніше у Льовочкіна було два перших заступники - Ірина Акімова та Олена Лукаш, а також шість заступників, зокрема Ганна Герман, Андрій Портнов та інші.

Янукович затвердив граничну чисельність працівників Адміністрації у кількості 514 штатних одиниць.

Також до структури Адміністрації увійшли радники президента, в тому числі представник президента у Конституційному суді, керівник головного управління з питань безпекової та оборонної політики, керівник головного управління з питань судоустрою, керівник головного управління з питань діяльності правоохоронних органів, керівник головного управління з питань міжнародних відносин, керівник головного управління Державного протоколу та церемоніалу, керівник головного управління з питань конституційно-правової модернізації, керівник Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань.

Президент Віктор Янукович також скоротив апарат РНБО до 90 осіб. Крім того, президент скоротив кількість заступників секретаря РНБО. "Затвердити граничну чисельність працівників Апарату Ради національної безпеки і оборони України у кількості 90 штатних одиниць", - йдеться в указі.

"Визначити таку структуру Апарату РНБО: секретар РНБО; перший заступник секретаря РНБО; два заступники секретаря РНБО; прес-секретар", - зазначається в документі.

Читайте також:

Чорновіл: у ПР "московський квартет" бореться проти "донецького тріо"

Льовочкін: до 2015 року в Януковича не залишиться конкурентів

Адміністрацію президента та РНБО можуть об'єднати

ВідеоЯнукович скоротив заступників Льовочкіна й Богатирьової

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: