Янукович сьогодні звільнить двох віце-прем'єрів

Тим членам уряду, чиї повноваження сьогодні будуть припинені, президент запропонує інші посади в органах влади.

Президент Віктор Янукович 13 жовтня підпише указ про звільнення двох віце-прем'єр-міністрів. Про це заявив на брифінгу голова адміністрації президента Сергій Льовочкін.

"Сьогодні впродовж дня президент України прийме відповідні рішення і сьогодні увечері вони будуть оприлюднені на сайті президента України", - сказав Льовочкін, відповідаючи на запитання про того, хто з віце-прем'єрів буде звільнений із займаної посади.

При цьому він не назвав ні прізвища, ні посади тих, хто потрапить під скорочення.

"Але можу сказати на 100%, що сьогодні президент прийме рішення, які приведуть кількісний склад Кабінету міністрів України у відповідність з діючою Конституцією", - сказав голова адміністрації президента.

"Тим, чиї повноваження сьогодні будуть припинені, президент України планує запропонувати роботу, яка дозволить їм реалізуватися в іншій ланці державної політики", - сказав Льовочкін.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович зажадав від прем'єр-міністра Миколи Азарова пропозицій щодо вдосконалення структури Кабміну у зв'язку з відновленням дії Конституції 1996 року, що передбачає скорочення кількості віце-прем’єрів з п’яти до трьох. Відповідні норми вже закріплені в законі про Кабмін, який набув чинності 13 жовтня.

За даними ЗМІ, у Януковича троє кандидатів на звільнення з уряду - віце-прем’єр-міністри Володимир Сівкович, Віктор Слаута та Віктор Тихонов можуть втратити свої посади.

Основний закон у редакції 1996 року, який знову набрав чинності 30 вересня, передбачає, що в уряді має бути не більше трьох віце-прем’єрів. На сьогоднішній день їх п’ять: Борис Колесніков - з питань Євро-2012, Володимир Сівкович - з питань національної безпеки та оборони, Віктор Слаута - з питань агропромислового комплексу (АПК), Сергій Тігіпко - з економічних питань, Віктор Тихонов - з питань регіональної політики.

Читайте також:

Бойку пророкують місце прем'єр-міністра

Закон про розширення повноважень Януковича набув чинності

БЮТ: Янукович незабаром звільнить третину уряду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: