Янукович сподівається, що Росія не зробить різких кроків

Лідер ПР пообіцяв помиритися з Росією та сподівається, що до виборів сусіди не будуть з Україною різкою.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович висловив сподівання на те, що до президентських виборів в Україні Росія не здійснюватиме "різких кроків" відносно нашої держави.

Про це лідер ПР заявив під час поїздки до Запоріжжя. Янукович, зокрема, висловив невдоволення станом нинішніх українсько-російських відносин.

"Ми бачимо ті помилки, які були допущені у наших відносинах з Росією. Ми знаємо, як їх виправити, і ми це зробимо найближчим часом – щойно прийдемо до влади", - сказав Янукович, додавши, що "ці півроку до виборів ми маємо право сподіватися, що Росія не допустить різких кроків у бік України".

Водночас Янукович наголосив, що таких кроків не буде тільки за умови, що "нинішня українська влада у цьому питанні не продовжуватиме недружню політику до Росії".

Нагадаємо, нещодавно Янукович виступив за поліпшення відносин України та Росії, зокрема за встановлення взаємовигідних умов співпраці двох країн, серед яких не повинно бути старших і молодших.

Лідер ПР, зокрема, пообіцяв "не дозволити, щоб наших дітей позбавляли можливості вивчати російську культуру, говорити російською мовою".

Мовне питання також було однією з причин ініціювання Партією регіонів відставки міністра освіти та науки Івана Вакарчука. Відповідне подання внесене до Верховної ради.

Читайте також:

Янукович не дозволить, щоб українці перестали говорити російською

В Україні забороняють російський фільм про Голодомор

Луценко впевнений, що Янукович відмовився від "ширки" за наказом Кремля

Янукович: через трубу Україна знову в лайні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: