Янукович стане професором найпрестижнішого вузу Росії

Президент України прочитає студентам і викладачам МДУ лекцію, після чого йому вручать диплом і медаль почесного професора.

Президент Віктор Янукович стане почесним професором Московського державного університету.

Про це повідомили у прес-службі МДУ.

У ході візиту до Росії президент України прочитає студентам і викладачам МДУ лекцію, після чого йому вручать диплом і медаль почесного професора.

Як відомо, Янукович вже є доктором економічних наук і професором, що не завадило йому під час попередньої виборчої кампанії вписати в свою автобіографію слово "проффессор" з двома "ф".

Курйози, пов'язані з помилками Януковича численні. Серед останніх конфузів, коли президент переплутав ім'я прем'єр-міністра Канади Стівена Гарпера, назвавши його паном Гайпером. А напочатку жовтня Янукович зокрема назвав єврокомісара з питань розширення й політики сусідства ЄС Штефана Фюле "паном Філе".

Так, він називав поетесу Анну Ахматову - Ахметовою, російського прозаїка Антона Чехова - великим українським поетом, плутав Північну і Південну Осетії, Чорногорію з Косово, гору Афон один раз помістив до Палестини, а Ізраїль назвав європейською країною.

21 вересня під час поїздки у Глухів Сумської області у рамках автопробігу через кордон України та Росії з Віктором Януковичем стався розмовний конфуз.

У місті, куди вони приїхали з Дмитром Мєдвєдєвим, Янукович зізнався, що задумав зробити щось погане. "Ми на самому початку з Дмитром Анатолійовичем домовилися, що не будемо говорити про погане, а краще зробимо, тому ми приїхали до Глухова для того, щоб показати, що у нас дуже серйозні наміри, які ми будемо здійснювати в нашій внутрішній і зовнішній політиці", - сказав Янукович, звертаючись до присутніх.

Після цих слів Мєдвєдєв ледь стримав сміх, однак не виправив обмовку Януковича.

Читайте також:

Черговий конфуз: Янукович переплутав Ірландію з Італією

Новий конфуз: Янукович приймав президентів на тлі перевернутого прапора

Янукович припустився конфузу щодо Гілларі Клінтон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: